Yola Çıkış Hikayemiz

15 yılı aşkın süredir dijital sektörde yürüttüğümüz işler ve finansal tarafta oluşturduğumuz algoritmaların başarılı çıktılarıyla, yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdik.

Bu yolculuk hikayesi; Son 15 yıla damga vuran FAANG : Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google – Big Tech şirketlerin artık ana gündem ve hikaye olmaktan çıkıp, dünyadaki gündemin Blockchain, Metaverse, NFT, IOT, Yapay Zeka, Yenilenebilir Enerji, Elektrikli Araçlar, Uzay Teknolojileri gibi yeni sektörler üzerinde yoğunlaşması ile; başladı.

Biz önümüzdeki 15 yıla damga vuracak AFTERFAANG dönemi; gerek dijital projeler gerek de finansal yatırımlar ile etkin kullanma ve birçok insanın hayatına dokunarak onlara yol arkadaşlığı yapma motivasyonu ile artık bu yoldayız.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Başarılı birey ve ekiplerle, zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde tüm dünyadaki sınırsız fırsatları yakalamak, buradaki kazanımlarla daha fazla yeni girişimciye katma değer sağlamak.
Paydaşlarımız için çalıştığımız alanlarda geleceği öngörülebilir kılarak, kaldıraç etkisi oluşturmak.

Değerlerimiz

“Kültür, stratejiyi kahvaltı niyetine yer.” fikrini benimseyen, kültürü her şeyin önüne koyan bir ekibiz.

Tutku & Heyecan

Tutkulu ve heyecanlı olmayı seviyoruz. Öğrenmeye aşığız

Verimli & Çevik

Verimlilik bizim DNA’mız. Değişim ve dönüşüme adaptasyon önceliğimiz

Dijital

Dijital bizim ruhumuz

Finans & Yatırım

Finans & Yatırımlar bize tüm kapıları açan anahtarımız

Ekibimiz

Serhat Bıçakçı

Kurucu

Nurdan Bıçakçı

Proje Direktörü

Şenol Tanrıver

Yatırım Direktörü

İletişime Geçin

Borsa yatırımlarımız, dijitaldeki ortak projelerimiz ve Afterfaang’in diğer faaliyetler alanları konusunda konuşmak ve bizimle tanışmak isterseniz bir kahve buluşması için lokasyonu ve zamanı netleştirmemiz yeterli.

İletişim