Yola Çıkış Hikayemiz

15 yılı aşkın süredir dijital sektörde yürüttüğümüz işler ve finansal tarafta oluşturduğumuz algoritmaların başarılı çıktılarıyla, yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdik.

Bu yolculuk hikayesi; Son 15 yıla damga vuran FAANG : Facebook, Apple, Amazon, Netflix, Google – Big Tech şirketlerin artık ana gündem ve hikaye olmaktan çıkıp, dünyadaki gündemin Yapay Zeka, Blockchain, Metaverse, NFT, IOT, Yenilenebilir Enerji, Elektrikli Araçlar, Uzay Teknolojileri gibi yeni sektörler üzerinde yoğunlaşması ile başladı.

Biz önümüzdeki 15 yıla damga vuracak AFTERFAANG dönemi; gerek markalara yol arkadaşlığı yapma, gerek dijital projeler gerek de finansal yatırımlar ile etkin kullanma ve birçok insanın hayatına dokunma motivasyonu ile artık bu yoldayız.

biz kimiz?

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Başarılı birey ve ekiplerle, zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde tüm dünyadaki sınırsız fırsatları yakalamak, yapay zeka ve teknolojinin getirdiği yenilikler ile otomasyon sağlamak, buradaki kazanımlarla daha fazla marka ve projeye katma değer sağlamak.
Markalarımız için çalıştığımız alanlarda geleceği öngörülebilir kılarak, FAANG sonrası dönemim tüm fırsatları ile kaldıraç etkisi oluşturmak.

Değerlerimiz

“Kültür, stratejiyi kahvaltı niyetine yer.” fikrini benimseyen, kültürü her şeyin önüne koyan bir ekibiz.

Tutku & Heyecan

Tutkulu ve heyecanlı olmayı seviyoruz. Öğrenmeye aşığız

Verimli & Çevik

Verimlilik bizim DNA’mız. Değişim ve dönüşüme adaptasyon önceliğimiz

Dijital

Dijital bizim ruhumuz

Teknoloji & Yapay Zeka

Teknoloji ve Yapay Zeka, bugünü ve geleceği şekillendiren anahtarımız

İletişime Geçin

Marka yol arkadaşlığımız, dijitaldeki projelerimiz ve markaların geleceğe dönük taşınmasındaki growth yaklaşımımız konusunda konuşmak ve tanışmak isterseniz bir kahve buluşması planlamamız yeterli.

İletişim