Montessori Felsefesi, Türkçe ve İngilizce içerik üretimi ve Instagram, Youtube ve web sitesi yayınlarıyla kendi alanında başarılı maddi ve manevi çıktılar üreten bir proje olarak AFTERFAANG ekosisteminde yer almakta ve kurucusu Nurdan Bıçakçı altındaki üretici ekip ile hayatına devam etmektedir.

SanayininDijitalDonusumu.com yeni teknolojilere dair içerikler üreten ve guidelar hazırlayan bir web içerik projesidir. AFTERFAANG ekosisteminde doğmuş ve hayatına devam etmektedir.

Sosyal Pazarlama, Twitter üzerinde pazarlama ve dijital üzerine güncel bilgiler paylaşan bir oluşumdur. AFTERFAANG ekosistemi altında doğmuş ve hayatına devam etmektedir.

TurtleSci, çocuklar için İngilizce printable aktivite kitapları üretimi ile Etsy’de globale satış sağlayarak gelir üreten bir AFTERFAANG projesidir. “Dijital ürün” yapısı ile yola çıkılan aktivite kitapları, farklı konu ve konseptlerde, TurtleSci kurucusu Nurdan Bıçakçı tarafından hazırlanmaktadır. Aktiviteler, globale yönelik özel dönem ve kültürel alışkanlıklar analiz edilerek çeşitlendirilmektedir.

Manager’s Future Mindset, yeni nesil yöneticilerin dijital dünyayı daha iyi anlaması için özel kontrol listeleri ve rehberler hazırlamaktadır. Etsy’de global odaklı yöneticilere ürün sağlayarak gelir getiren bir AFTERFAANG projesidir.