Blockchain teknolojisinin, dünyanın dört bir yanındaki hayranlara en sevdikleri spor takımlarıyla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu ve küresel hayran kitlelerinden para kazanmanın yeni bir yolunu sunmayı sağlamak amacıyla 2018’de Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından kuruldu.

Malta, İspanya, İsviçre, Türkiye, Brezilya, Amerika, İngiltere, Fransa ve Kore’de ofisleri ve yüzlerce çalışanı mevcut.

Chiliz $CHZ, 2018’de 8,8 milyarı üretilen, dünyanın en büyük spor takımlarının taraftarları tarafından Socios.com’da taraftar token satın almak için kullanılan ve Coinbase ve Binance dahil dünyanın en büyük kripto para borsalarında işlem gören spor ve eğlence odaklı dijital para birimidir.

Socios.com, Chiliz blok zincirinde basılan dijital varlıklar olan taraftar tokenları aracılığıyla milyonlarca spor hayranına en sevdikleri spor organizasyonlarıyla bağlantı kurma şansı sağlayan, dünyanın en büyük borsa dışı blok zinciri destekli uygulamasıdır. Resmi olarak hizmet eden taraftar simgeleri, hayranlar tarafından anketlerde, VIP ödüllerinde, özel promosyonlarda, sohbet forumlarında, oyunlarda, yarışmalarda oy kullanma haklarına erişmek ve küresel lider tablolarında rekabet etmelerini sağlamak için kullanılabilir. Socios.com Juventus, Paris-Saint Germain, Atletico de Madrid, Galatasaray, A.S. Roma, FC Barcelona, Inter, Milan, Valencia, Manchester City, Arsenal, Everton, Leeds ve Aston Villa gibi büyük kulüplerle ortaklık kurmuştur. Ayrıca Formula 1 devleri, önde gelen e-spor takımları, UFC, NBA ve ABD spor liglerindeki varlıkları sürekli artıyor. Bu anlaşmaları toplam hedeflerinin %10’u olarak görüyorlar.

 

E-bültene abone olun.

Abone olun, gelişmeleri mail üzerinden takip edin.

E-bülten aboneliğiniz başarıyla gerçekleşti.
Lütfen yeniden deneyin.

Continue Reading

İletişim

İletişim

Borsa yatırımlarımız, dijitaldeki ortak projelerimiz ve Afterfaang’in diğer faaliyetler alanları konusunda konuşmak ve bizimle tanışmak isterseniz bir kahve buluşması için lokasyonu ve zamanı netleştirmemiz yeterli.